+90 546 942 87 47
info@turcode.com

Turcode Destek ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına aşağıdaki servisler aracılığıyla yanıt veriyoruz:

  • Destek Hattı Hizmeti: Destek Hattı Hizmeti ile Abacus kullanıcısı, kullandığı Abaucus ürünü hakkında soru, görüş ve önerilerini Telefonla Destek Hattı veya Turcode Portal üzerinden Turcode Destek ekiplerine iletebiliyor. Destek ekibimize gelen bir konu, iletildiği andan sonuçlanana kadar tüm aşamaları ve detayları ile Turcode Portal üzerinden takip edilebiliyor.
  • Uzaktan Erişim Destek Hizmeti: Telefon görüşmesinin yeterli olmadığı konularda ihtiyacın tespit edilmesi amacıyla Uzaktan Erişim Destek Hizmeti sağlanıyor. Abacus kullanıcısının talebi doğrultusunda, telefon üzerinden yapılabilecek yönlendirmeler veya ilgili dokümanda belirlenen işlem adımları, Turcode Destek ekiplerinin uzaktan erişim desteğiyle de gerçekleştirilebiliyor.
  • Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti: Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti ile veriler üzerinde herhangi bir nedenle meydana gelen bozulmaların tespiti ve düzeltilmesi sağlanıyor.
  • Destek ve Danışmanlık Hizmeti: Destek ve Danışmanlık Hizmeti ile işletmeler, ihtiyaç duydukları destek ve danışmanlığın kapsamına göre yerinde veya uzaktan hizmet alabiliyor.
  • Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı: Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı kapsamında SQL/Oracle Server ve ürün kurulumları öncesinde gerekli altyapının ayarlanması için altyapı konfigürasyonları, ürün kurulumu ve sistem konfigürasyonları için ihtiyaç duyulan hizmetler sunuluyor.
  • Eğitim Hizmeti: Abacus ürünlerinin kullanımına ve bu ürünlerden en yüksek verimi sağlamaya yönelik kullanıcı eğitimleri, Yetkili Turcode İş Ortakları tarafından veriliyor.