+90 546 942 87 47
info@turcode.com
Firmanıza için en iyi çözüm
ABACUS ERP
Online ile Çapraz işlevli çözümümüzle iş süreçlerinizi gözden geçirin ve optimize edin, zamanınızı ve eforunuzu azaltın. Donanım bağımsız, düşük BT altyapı maliyetleri ile kolay implementasyon avantajı
ABACUS ERP Modülleri
İşletmenizin tüm süreçlerini yönetebileceğiniz Turcode ERP modüllerini buradan inceleyebilirsiniz.
Tüm Abacus ERP Modüller
B2B
B2C
Finans
Yasal mevzuata tam uyum ve diğer modüllerle tam entegre
Detaylı Bilgi
Çözümlerimiz
Üretim Yönetimi
İşletmeniz içerisindeki üretim işlemlerinin detaylı olarak kayıt altına alınabilmesini ve izlenebilmesini sağlayın.
Detaylı Bilgi
Sahadan Veri Toplama
Günümüz küresel rekabet ortamında yalın üretimin büyük önem taşıdığı gözlemlenmektedir. Üretim verimliliğini, üretkenliği, firma karlılığını arttırmayı ve kaynak kullanımını en aza indirmeyi hedefler...
Detaylı Bilgi
Üretim Planlama
Üretim faaliyetlerinin müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde yürütülmesi çok elzemdir. Doğru planlama ile hem gereksiz maliyetlerden kaçınılır hem müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.
Detaylı Bilgi
ERP Satış Yönetimi
Turcode ERP Satış Yönetimi Modülü ile, müşterilerden alınan siparişleri, zamanında, iyi bir servisle müşterilerinizin beklentilerine uygun bir şekilde ulaştırılmasına yardımcı olur.
Detaylı Bilgi
Satınalma Yönetimi
Satınalma bölümünün temel görevleri, bölümlerden veya malzeme ihtiyaç planlamasından gelen malzeme veya hizmet taleplerinin temin edilmesi, kaynakların belirlenmesi, siparişlerin ve satıcı ilişkilerinin takibidir.
Detaylı Bilgi
ERP Stok Yönetimi
Stok yönetimi modülü ile stoklarınızı etkin bir şekilde takip edebilirsiniz. Önceden belirlenmiş hareket sınıfları içerisinde sınırsız sayıda hareket tipi tanımlanarak, stok yönetimine ilişkin değişik iş süreçleri tarif edebilir ve muhasebe bağlantıları yapabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Muhasebe Yönetimi
Turcode ERP Muhasebe modülü, Türkiye yerel mevzuatı ile tam uyumlu ve sürekli güncellenen, oldukça güvenli veri kayıt altyapısı ile muhasebe departmanınıza kolaylıklar ve kontrol mekanizmaları sunmaktadır.
Detaylı Bilgi
Finans Yönetimi
Finans yönetimi modülü, satınalma, satış ve muhasebe modülleri ile tam entegre çalışan, tüm işlemlerinde Yerel Para Birimi, Firma (Raporlama) Dövizi, İşlem Dövizi, Cari Döviz zenginliği sunan zengin fonksiyonaliteye sahiptir.
Detaylı Bilgi
Bütçe Yönetimi
Turcode ERP Bütçe Yönetimi modülü, şirketiniz ile ilgili finansal projeksiyonlar yapıp, bu projeksiyonların gerçekleşme durumlarını farklı senaryolarla esnek bir şekilde takip etmenizi sağlar.
Detaylı Bilgi
Sabit Kıymetler Yönetimi
Sabit kıymet modülü, bakım onarım, satınalma ve muhasebe modülleri ile entegre çalışan, amortisman hesaplamasını türk standartları ve uluslararası standartlarda ayrı ayrı hesaplayabilen, tesis, depo boyutları ile stok takibi yapılabilen, önceden belirlenmiş sabit kıymet sınıfları sayesinde muhasebe bağlantıları organizasyonu yapılan.
Detaylı Bilgi
Maliyet Muhasebesi Yönetimi
Maliyet muhasebesi modülü, üretim yapan işletmelerin üretim maliyetlerini hassas bir şekilde hesaplamalarını sağlamaktadır.
Detaylı Bilgi
Personel Bordro Yönetimi
Personel Modülü; firma bünyesindeki personellere ait bilgilerin en detay seviyede tutulabilmesini, firma için gerekli olan tüm yasal hesaplamaların yapılabilmesini ve resmi yada şirketiçi raporlamaların kolaylıkla alınabilmesini sağlayan modüldür.
Detaylı Bilgi
Bizi Tercih Edenler
Blog Yazıları